KONST / Litografier / Färglitografier 4936274
nr 493 6274
Färglitografier
2 st. Lennart Böckman, numrerade, 18x15
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 16:12:51
150 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
400 kr